2026 m. gegužės 30 d. Alytaus r. meno ir sporto mokyklos Nemunaičio skyriuje vyko Alytaus rajono seniūnijų sporto žaidynių I etapas. Šios žaidynės yra Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių dalis, kurias organizuoja Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“.
Vadovaujantis žaidynių nuostatais, varžybose galėjo dalyvauti visi Alytaus rajono seniūnijose gyvenamąją vietą deklaravę 18 metų ir vyresni gyventojai, o komandų sudėtis sudarė sporto mėgėjai.
Sporto šventėje netrūko nei azarto, nei geros nuotaikos. Dalyvius ir svečius pasveikino Alytaus rajono savivaldybės vicemeras Aurimas Truncė. Renginyje taip pat dalyvavo savivaldybės administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas, tarybos nariai Marius Mickevičius ir Aloyzas Jaciunskas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Virginija Makaveckienė, Alytaus rajono seniūnijų seniūnai. Susidomėjimo sulaukė Alytaus regiono sporto veteranų asociacijos pirmininko Kosto Žilinsko įsteigta specialioji taurė sportiškiausiai seniūnijai. Muzikinį kūrinį saksofonu susirinkusiems dovanojo Alytaus r. meno ir sporto mokyklos mokinys Kipras Miesčionaitis, mokytojas Dainius Platūkis.
Į Nemunaitį susirinko gerokai daugiau kaip šimtas sportininkų, sirgalių ir svečių. Varžybos vyko tiek lauko aikštynuose, tiek vidaus erdvėse, kur netrūko atkaklių kovų, sportinio ryžto ir bendrystės.
Sklandžią rungčių eigą užtikrino patyrę teisėjai:
- Krepšinio varžyboms teisėjavo Tautvydas Babravičius;
- Futbolo varžyboms teisėjavo Martynas Biržinis;
- Šaškių ir šachmatų varžyboms teisėjavo Dainius Bukleris;
- Stalo teniso varžyboms teisėjavo Vidutis Šurskas;
- Paplūdimio tinklinio varžyboms teisėjavo Arūnas Sidaras;
- Smiginio varžyboms teisėjavo Tomas Auglys.