„Žalgiris“

Lietuvos sporto draugija

Liepa 2024
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?
 

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 

Utenoje vyko trečiosios Aukštaičių žaidynės, kuriose dalyvavo savivaldybių komandos iš trijų apskričių (Utenos, Panevėžio, Vilniaus). Žaidynių tikslas, skatinti gyventojų fizinį aktyvumą regione. Šių metų žaidynės buvo skirtos Aukštaitijos metams. Žaidynių dalyvius pasveikino sporto centro direktorius Mindaugas Kildišius ir Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ prezidentas Algimantas Vasiliauskas. Varžybų prizininkus apdovanojo ir Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Paulius Čyvas.

Moterų krepšinio varžybose nugalėjo Utenos savivaldybės merginos, antros – Kupiškio ir trečios Anykščių. Vyrų tarpe nugalėtojais tapo Anykščių, antri Utenos ir treti Molėtų krepšininkai. Tarp veteranų pajėgesni buvo Utenos veteranai, aplenkę ignaliniečius.

Tinklinio varžybose vyrų tarpe nugalėjo Pasvalio tinklininkai, antri- Ukmergės ir treti Visagino savivaldybės atstovai. Moterų tarpe pirmąją vietą iškovojo Ukmergės tinklininkės, antros buvo Kupiškio ir trečios Visagino.

Šaškių varžybose pajėgesni buvo Kupiškio atstovai, antri Anykščių ir treti Pasvalio savivaldybės atstovai.

Šachmatų varžybose nugalėjo Ukmergės, antri- Pasvalio ir treti Utenos savivaldybės atstovai. Stalo teniso varžybose pajėgiausi buvo uteniškiai, antri visaginiečiai ir treti Ukmergės atstovai.

Taikliausi smiginio varžybose buvo Utenos atstovai, antri- Visagino ir treti Ignalinos savivaldybių atstovai.

Bendrakomandinėje įskaitoje Aukštaičių žaidynes laimėjo Utenos rajono savivaldybės sportininkai, antri buvo Ukmergės ir treti Kupiškio savivaldybės sportininkai.

Žaidynių organizatoriai: Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ Utenos rajono taryba, Utenos daugiafunkcis sporto centras ir Utenos rajono savivaldybė.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.
   Žaidynių akimirkos

Rašyti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti