„Žalgiris“

Lietuvos sporto draugija

Balandis 2024
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?
 

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 

 Balandžio 16 d. Tauragėje finišavo IX-sis Žemaitijos krašto krepšinio veteranų turnyras LSD Žalgiris taurei laimėti, kurį organizavo ir pravedė sporto klubas „Apskritis“. Tai tradicinis turnyras, kuris startuoja rudenį, įprastai spalio mėnesį ir finišuoja pavasarį, balandžio mėnesį. 2021 - 2022 m. sezono turnyre dalyvavo 6 komandos: Jurbarko „Nemunas“, Šakių „Vėjas“, „Šilutės šamai“, Šilalės  „Autoniukas“, „Tauragės senjorai“ ir Tauragės „Senvagė“. Pirmiausia varžybos vyko 2 ratais, kuriose komandos sužaisdavo rungtynes namuose ir išvykoje. Finaliniame etape komandoms dar kartą teko rungtyniauti dėl galutinio vietų išaiškinimo ir patekimo į finalinį ketvertą. Finalų dieną dėl 3 vietos rungėsi Šakių „Vėjo“ ir Šilalės „Autoniuko“ komandos. Nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo, kurį sėkmingiau sužaidę  laimėjo šakiškiai rezultatu 70:63. Prieš prasidedant finalinėms rungtynėms, turnyro organizatoriai pravedė ir tritaškių mėtymo konkursą, į kurį kiekviena komanda delegavo po 2 atstovus. Ir čia šios rungties finale nugalėtojui išaiškinti tarp V. Skurdelio iš „Tauragės senjorų“ ir „Šilutės šamų“ atstovo prireikė papildomos metimų serijos. Nugalėjo šilutiškis M. Budrikas.

Įtempta, bekompromisė kova užvirė dėl turnyro nugalėtojų vardo. Rezultatas keitėsi tai vienos tai kitos komandos naudai. Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę Tauragės „Senvagės“ komandos krepšininkai rezultatu 76:75 sunkioje kovoje įveikė „Šilutės šamus“.

Galutinė komandų rikiuotė tokia: turnyro nugalėtojai – Tauragės „Senvagė“; 2 vieta – „Šilutės šamai“; 3 vieta – Šakių „Vėjas“, 4 vieta – Šilalės „Autoniukas“, penkti – „Tauragės senjorai“ ir šešti – Jurbarko „Nemunas“.

Turnyro MVP – tauragiškis E. Žemgulis, kuris gavo prizą ir kaip daugiausia taškų pelnęs žaidėjas per visą turnyrą. Naudingiausi žaidėjai komandose pripažinti: Tauragės „Senvagė“ – T. Maurius, „Šilutės šamai“ – M. Budrikas, Šakių „Vėjas“ – T. Krunkaitis, Šilalės „Autoniukas“ – V. Kėbla, „Tauragės senjorai“ – R. Ramanauskas, Jurbarko „Nemunas“ – N. Janavičius.

Turnyro organizatoriai dėkoja komandoms už dalyvavimą, krepšinio teisėjams už atliktą darbą bei respublikinei Žalgirio draugijai už paramą.

  Prizininkai ir nugalėtojai

Rašyti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti