Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Vilniaus dirbančiųjų sporto klubų sąjunga ŽALGIRIS  rugsėjo 27 dieną organizavo tradicinį Vilniaus regiono krepšinio komandų turnyrą, kuriame dalyvavo šešios komandas ne tik iš Vilniaus miesto, bet ir iš Trakų, Varėnos ir Vilniaus rajonų. Turnyras vyko LSD Žalgiris sporto komplekso sporto salėje, Olimpiečių g. 17.

Šešios turnyro komandos žaidė dvejose grupėse. A grupėje pirmą vietą iškovojo TIROLA komanda, kuri 39 : 37 įveikė Vilniaus raj. PAGIRIŲ komandą ir 43 : 33 – Varėnos BITĖS komandą. Antri liko PAGIRIŲ krepšininkai 43 : 35 įveikę varėniškius. B grupėje pirma buvo taip pat komanda iš Vilniaus – REAKTORIUS. Vilniečiai 44 : 30 laimėjo prieš Trakų Kalno komandą ir 51 : 32 sutriuškino SUDERVĖS komandą. Grupėje antri liko SUDERVĖS krepšininkai 38 : 30 įveikę trakiečius.

Kovoje dėl penktos vietos turnyre kovojo dzūkų komandos. Po atkaklios kovos 32 : 29 Varėna nugalėjo Trakus. Trakų komandos geriausias žaidėjas – L.Beleška, o Varėnos – M.Kaziulionis.

Dėl trečios vietos žaidė dvi Vilniaus rajono komandos. Po pratęsimo SUDERVĖ  42 : 38 nugalėjo PAGIRIŲ komandą. L.Buitkus buvo geriausias PAGIRIŲ komandoje, o J.Rugšėnas – SUDERVĖS komandoje.

Finalas vyko tarp dviejų Vilniaus miesto komandų. Nugalėjo TIROLA komanda 42 : 23 įveikusi REAKTORIAUS krepšininkus. TIROLA komandoje geriausias buvo M.Gilys, o REAKTORIAUS – L.Valatkevičius, kuris pelnė 50 taškų per tris rungtynes. Turnyro nugalėtoja - TIROLA komanda atstovaus Vilniaus miestą LSD Žalgirio vasaros žaidynių krepšinio varžybose. Lietuvos sporto draugijos Žalgiris  vasaros žaidynių finalinės krepšinio varžybos vyks Vilniuje spalio 17-18 d.d.