„Žalgiris“

Lietuvos sporto draugija

Artėjantys renginiai

Nėra įvykių
Gegužė 2021
P A T K P Š S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?
 

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 

Utenoje rugsėjo 19-20 dienomis vyko jau VI-osios reitinginės LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos taurės stalo teniso varžybos. Dėl „Covid-19“ situacijos Lietuvoje šiemet dalyvavo tik stipriausi stalo tenisininkai iš Lietuvos. Varžybose dalyvavo per 200 atstovų iš Vilniaus, Kauno, Jonavos, Šiaulių, Panevėžio, Kėdainių, Utenos, Rokiškio, Zarasų, Šilutės ir kitų Lietuvos miestų.

Pirmąją dieną vyko suaugusiųjų ir veteranų varžybos.

Moterų veteranių tarpe nugalėjo Sniegina Lapinskė (Utena), antra buvo Aneta Valatkienė (Kėdainiai) ir trečia uteniškė Virginija Liškauskienė.

Vyrų veteranų tarpe nugalėjo Povilas Bagužis (Panevėžys), antras buvo Ričard Strigo (Vilnius) ir trečias Arminas Lukošaitis (Kaunas).

Moterų tarpe nugalėjo Marija Mikalauskytė  (Vilnius), antra buvo Lina Butkienė (Vilnius) ir trečia Lina Martinkė (Panevėžys).

Pagrindinėje vyrų grupėje, kurioje susirinko net 45 dalyviai, nugalėjo Rimas Lesiv (Jonava), antras Valdas Martinkus (Panevėžys), trečias Igor Maruk (Vilnius).

Antrąją varžybų dieną žaidė jaunieji stalo tenisininkai, kurie varžėsi dviejose amžiaus grupėse.

Jaunesniųjų mergaičių tarpe nugalėjo Diana Tabunova (Vilnius), antra buvo Deimantė Adlytė (Vilnius) ir trečia Evelina Zdanovič iš Šalčininkų.

Berniukų tarpe pirmąją vietą iškovojo Augustas Griška iš Širvintų, antras buvo Martin Frizel (Šalčininkai), trečias uteniškis Milvydas Petruškevičius.

Vyresniųjų mergaičių tarpe nugalėjo Karina Ivanauskaitė (Alytus), antra buvo Rugilė Ulpytė (Joniškis) ir trečia Agnieška Rackevič (Mickūnai).

Berniukų tarpe pirmas buvo Jegor Larkov (Vilnius), antras Kasparas Faustas Marozas (Vilnius), trečias Nojus Garkauskas (Jonava).

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos taurėmis, medaliais, diplomais ir asmeniniais prizais.


Varžybų akimirkos: 1, 2, 3, 4, 5

Rašyti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti