„Žalgiris“

Lietuvos sporto draugija

Artėjantys renginiai

Nėra įvykių
Balandis 2017
P A T K P Š S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?
 

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
         Draugijos žiemos žaidynės 2017 m.

Slidinėjimo rezultatai
Estafečių rezultatai
Orientavimosi sporto šakos rungties  rezultatai

Straipsnį apie žaidynes Ignalinoje ir nuotraukų galeriją rasite čia

Žaidynių Alytuje aprašymą ir nuotraukų galeriją rasite čia

Rezultatai šachmatai;
Komandinės, vyrai, moterys

Rezultatai šaškės:
Asmeninės lentose, komandinės

Rezultatai stalo tenisas:
Dalyvių sąrašas, miestų komandinės varžybos, miestų komandinių v-bų finalai,
rajonų komandinės varžybos, rajonų komandinių v-bų finalai
miestų komandų varžybų protokolai, rajonų komandų varžybų protokolai


Rezultatai: Didysis slalomas,  Slalomas

Snieglenčių  varžybų rezultatai:

 

Čiuožimo per kliūtis (jibbing) rungtis

dalyvių skaičius 22

1 vieta - Tomas Davainis

2 vieta - Paulius Janušas

3 vieta - Aurimas Padagas

 

Šuolių per tramplynus (big air) rungtis

dalyvių skaičius 7

1 vieta - Motiejus Morauskas

2 vieta - Gytis Vėbra

3 vieta - Erikas Jankauskas


Pirmojo žaidynių savaitgalio aprašymą ir nuotraukų galeriją rasite čia>>>


Nuostatai   Žalgiriados orientavimosi sporto šakos rungties nuoatatai
Preliminari paraiška
Vardinė paraiška
 
ŽIEMOS SPORTO ŽAIDYNIŲ IGNALINOJE REZULTATAI:

Slidinėjimas, estafetė

Snieglentės:
1. Romas Ruzgys (Vilnius)
2. Tadas Malinauskas (Ignalina)
3. Erikas Jankauskas (Ignalina)

 Kalnų slidinėjimas: vyrai slalomas, vyrai didysis slalomas, moterys didysis slalomas

Orientavimosi sporto rungtis




Straipsnis spaudoje





ŽIEMOS SPORTO ŽAIDYNIŲ ALYTUJE REZULTATAI: 

ŠACHMATAI

Vyrai
Moterys
Finaliniai rezultatai


 ŠAŠKĖS
Asmeniniai, komandiniai
    
STALO TENISAS
Dalyvių sąrašas, miestų varžybos grupėse, rajonų varžybos grupėse
miestų komandinių varžybų protokolai, rajonų komandinių varžybų protokolai
miestų komandinių varžybų finalai
rajonų komandinių varžybų finalai
-


Straipsnis apie žiemos sporto žaidynes Alytuje šioje nuorodoje:



PRELIMINARI PARAIŠKA

VARDINĖ PARAIŠKA

NUOSTATAI

Lietuvos sporto draugijos "Žalgiris" 2015 m. žiemos sporto žaidynės

Žaidynių vykusių Ignalinoje rezultatai:
Kalnų slidinėjimas
Estafečių varžybos
Slidinėjimas
Orientavimosi sporto varžybos: pagal grupes, pagal trasas
Snieglenčių ir slidžių krosas: kvalifikacija, finalas
Snieglenčių varžybos



Žaidynių vykusių Alytuje rezultatai:

Šachmatai: vyrai 1, vyrai 2, moterys
Šaškės: turnyrinė lentelė, asmeninės
Stalo tenisas: rajonų komandų dalyvių sąrašas, miestų komandų dalyvių sąrašas
                      rajonų komandinės varžybos grupėse
                      miestų komandinės varžybos grupėse
                      rajonų finalinės komandines varžybos
                      miestų komandinės finalinės varžybos



Snieglenčių ir slidžių kroso varžybos vykdomos supaprastintu būdu "BANG SLALOM"

Orientavimosi sporto rungties nuostatai - nauja
Slidinėjimo varžybų programa
Kalnų slidinėjimo varžybų programa
Nuostatai
Preliminari paraiška
Vardinė paraiška


2014 m. draugijos žiemos sporto žaidynės.
Žiemos žaidynių nuostatai, spauskite čia.
REZULTATAI:
Šaškės:
lentelė1, lentelė2.  Visa turnyro lentelė:
http://chessarbiter.com/turnieje_warcaby/2014/fd_483/

Šachmatai: komandiniai rezultatai
Asmeniniai: vyrai 
http://www.chess-results.com/tnr122721.aspx?lan=30&art=1&rd=9&wi=821
moterys
http://www.chess-results.com/tnr122720.aspx?lan=30&art=1&rd=9&wi=821
Stalo tenisas: dalyvių sąrašas, miestų komandinės varžybos, miestų komandinių varžybų protokolai, miestų komandinių varžybų finalai.
Rajonų komadinės varžybos, rajonų komandinių varžybų protokolai, rajonų komandinių varžybų finalai
Super taurė



Kalnų slidinėjimas. Slalomo ir didžiojo slalomo rezultatai
Snieglenčių ir slidžių krosas: rezultatai, finalai
Slidinėjimas: rezultatai

       REZULTATAI
 "Slope style" varžybų prizininkai
Big air
1. Laurynas Balnis (Vilnius)
2. Erikas Jankauskas (Ignalina)
3. Titas Jasiulionis (Ignalina)
Jibbing
1. Paulius Rimševičius (Ignalina)
2. Erikas Jankauskas (Ignalina)
3. Vytautas Vaičiatis (Vilnius)

Snieglenčių kroso ir slidžių kroso varžybų kvalifikaciniai važiavimai
Snieglenčių ir slidžių kroso rezultatai

Kalnų slidinėjimas:
  didysis slalomas,
                              didysis slalomas grupėse,
                             slalomas, slalomas grupėse

Šaškės: komandinės varžybos, vyrų asmeninės, moterų asmeninės
Šachmatai: varžybų protokolai
Stalo tenisas: dalyvių sąrašas
                     miestų virš 30 m. v-bų protokolai
                     miestų virš 30 m. varžybos
                     rajonų iki 30 m. varžybos
                     rajonų virš 30 m. v-bų protokolai
                     rajonų virš 30 m. varžybos
                     prizininkai



Slidinėjimas: laisvas stilius - moterys, laisvas stilius - vyrai, laisvas stilius - mergaitės, laisvas stilius-berniukai, sprinto estafetė.

2013 m. draugijos žiemos sporto žaidynės. Norėdami atsisiųsti nuostatus, spauskite čia. Paraiškų formos, spauskite čia.