Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Džiugiai praėjo 2022 m. gruodžio 9-10 d. vykęs Viesulas International Cup'22. Turnyre dalyvavo moterų bei vyrų komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos. Veiksmas vyko Klaipėdoje. Dalyvių amžiaus grupės: moterys (+40), vyrai (+48). Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais, naudingiausi komandų žaidėjai - asmeniniais prizais.

Moterų rungtynėse pirmą vietą iškovojo Daugpilio "Centro metal", Latvija; antrą vietą iškovojo mūsų merginos iš Klaipėdos SK "Viesulas" ir trečiąją vietą užėmė Šiaulių "Uniqa".

Vyrų rungtynėse pirmą vietą iškovojo Lenkijos  "Kurpie Volleyball", antrą vietą  - Rygos "Riga FCG", Latvija ir trečiąją vietą taip pat Latvijos vyrukai iš Ventspilio "Ventspils". Rungtynės buvo tikrai įtemptos ir gražios. Dalyviai buvo labai pasiilgę mūsų tradicinio turnyro, tai labai džiaugėsi, kad vėl galėjo pasimatyti su senais bičiuliais ne tik sporto aikštelėje, bet vakaro renginyje, kur buvo apdovanojimai ir vaišės sportininkams bei organizatoriams.

Išsiskyrė nenoriai, bet planuodami jau kitais metais susitikti gruodžio 08-09 dienomis.