Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Utenoje vyko jau VIII-osios reitinginės stalo teniso varžybos „Utena-2022“, kuriose buvo kovojame dėl LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos ir Utenos DSC įsteigtų prizų. Varžybose dalyvavo per 200 stalo teniso mėgėjų iš Lietuvos ir Latvijos. Varžybų vyriausias teisėjas, tarptautinės kategorijos teisėjas Gediminas Gataveckas (Vilnius). Varžybos vyko dvi dienas. Pirmąją varžybų dieną vyko suaugusiųjų ir veteranų varžybos.

Moterų veteranių tarpe pirmąją vietą iškovojo Sniegina Lapinskė (Utena), antrąją – Ramutė Tervidytė (Vilnius), trečiąją – Vera Gurtajutė (Daugpilis).

Vyrų veteranų grupėje pirmąją vietą iškovojo Povilas Bagužis (Panevėžys), anrąją – Valdemaras Lapinskas (Utena), trečiąją – Sergej Barkar (Kaunas).

Moterų tarpe pirmąją vietą iškovojo Lina Martinkė (Panevėžys), antrąją – Laura Grigorukaitė (Panevėžys), trečiąją – Evelina Kozmianaitė (Panevėžys).

Atkakli kova vyko vyrų grupėje, kurių susirinko net 45 žaidėjai. Pirmąją vietą iškovojo Rimas Lesiv (Jonava), antrąją Valdas Martinkus (Panevėžys), trečiąją – Rimvydas Martinka (Ukmergė).

Antrąją varžybų dieną vyko jaunųjų stalo tenisininkų varžybos. 2013 metų ir jaunesnių berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo Dominykas Grybauskas (Vilnius), antrąją – Daniel Stefanovič (Vilnius), trečiąją – Arsenij Kanaškov (Vilnius).

2010 metų ir jaunesnių berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo uteniškis Milvydas Petruškevičius, antrąją taip pat uteniškis Vajus Tendzegolskis ir trečiąją Motiejus Adamonis (Vilnius).

2007 metų ir jaunesnių vaikinų grupėje pirmąją vietą iškovojo Arnas Saparis (Kaunas), antrąją Kornelijus Skrytė (Utena), trečiąją – Arnoldas Lesauskas (Kaunas).

2009 metų ir jaunesnių mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo Eliza Kučinska (Latvija, Bauska), antrąją Orinta Ramonaitė (Vilnius), trečiąją – Aida Kaveckytė (Šiauliai).

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos ir Utenos DSC stikliniais apdovanojimais, medaliais, diplomais ir asmeniniais prizais.