Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Vilniaus dirbančiųjų  sporto klubų sąjunga "ŽALGIRIS" vykdo projektą bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis. Viso šiais metais yra organizuojami devyni sporto renginiai, tame tarpe ir  tradicinis 20-asis veteranų krepšinio turnyras PALANGOS TAURĖ – 2020.

2020 m. rugpjūčio 15 d. Palangos Baltijos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko jubiliejinis 20-asis veteranų krepšinio turnyras PALANGOS TAURĖ – 2020 skirtas Žolinės šventei paminėti. Dalyvavo aštuonios veteranų komandos iš visos Lietuvos.

50+ amžiaus grupėje dalyvavo ir Vilniaus DSKS " Žalgiris" komanda, kuri užėmė antrą vietą, finale pralaimėjusi Mažeikių Balsių slėnio komandai 34 : 59. Prieš tai vilniečiai po pratęsimo 31 : 30  įveikė Tauragės SENJORŲ komandą. Tauragės komanda turnyre užėmė trečią vietą 30 : 25 įveikusi Šilutės ŠAMŲ komandą. Naudingiausiu ir rezultatyviausiu varžybų žaidėju buvo pripažintas Vytautas Radavičius iš Mažeikių, kuris pelnė 32 taškus.

Kitoje jaunesnių 40+ grupėje nugalėtojais tapo ARV-AUTO komanda iš Kauno, kuriai aikštelėje ,,dirigavo,, buvęs Klaipėdos Neptūno treneris Tomas Rinkevičius. Kauniečiai finale ,,sutriuškino,, Vilniaus Vilkų komandą 47 : 23. Kovoje dėl trečios vietos nugalėjo N.Akmenės Cementininko krepšininkai, kurie Klaipėdos ZAVERĄ nugalėjo 37 : 31. Zaveros komandos žaidėjas Artūras Valys tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju – 23 taškai. Antras liko kaunietis   Linas Leonavičius – 21 taškas, o trečias – Tomas Rinkevičius ( 19 taškų) , kuris ir tapo turnyro MVP.

Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai - medaliais, o geriausieji žaidėjai – prizais.