Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Utenos miesto RL Gym klube (klubo vadovai Edita Narkutė- Leipuvienė ir Raimondas Leipus) vyko jaunimo štangos spaudimo varžybos, skirtos Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos taurei laimėti, kuriose dalyvavo Utenos ir aplinkinių rajonų sportininkai. Šios varžybos jau buvo penktosios. Visi varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos medaliais bei diplomais ir klubo RL Gym asmeniniais prizais.

Svorio kategorijoje iki 59 kg nugalėjo Lukas Žvejys (startavęs individualiai), kuris išspaudė 62,5 kg štangą, iki 66 kg- Žilvinas Babrauskas (Dauniškio gimnazija) – 90 kg, iki 74 kg- Lukas Budreika („Saulės“ gimnazija) – 105 kg, iki 83 kg- Ervinas Merkys (startavęs individualiai) – 100 kg, iki 93 kg- Nojus Kuzma („Saulės“ gimnazija) – 140 kg ir virš 93 kg- Mindaugas Matonis (Dauniškio gimnazija) – 87,5 kg.

Merginų tarpe iki 63 kg nugalėjo Austėja Urbonaitė (Daunikšio gimnazija), kuri išspaudė 35 kg štangą ir virš 63 kg- Eglė Zarankaitė (A. Šapokos gimnazija) – 60 kg.

Komandinėje įskaitoje ir LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos taurę iškovojo Utenos Dauniškio gimnazija.