Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 Pirmasis pasaulio šaudymo iš lanko meistrų čempionatas vyko rugpjūčio 14-18 d. Šveicarijoje Lozanos mieste.

Su taikliausiais pasaulio šaudymo iš lanko meistrais rankos tvirtumą ir akies taiklumą  bandė Klaipėdos sporto klubo Harmonija sportininkai Romualdas Rečiūga ir Stasys Mickus. Šaudant iš 60 metrų nuotolio Romualdas Rečiūga surinko 625 taškus ir nuo šiol pasaulio šaudymo iš lanko meistrų istorijos pirmame puslapyje įrašytas kaip kvalifikacinių varžybų antros vietos laimėtojas. Įtemtoje kovoje nugalėjo sportininkas iš Italijos Pasquale Roberto Kipro  tik vienu tašku aplenkęs lietuvį. Trečią vietą iškovojo italas Alberto Cagnazzi surinkęs 622 taškus. Atkrentamosiose varžybose aštunfinalyje su  Markus Greuter, sportininku iš Šveicarijos, laimėjo Romualdas o ketvirtfinalyje pralaimėjo šveicarui Yvo Buchli, kuris tapo varžybų nugalėtoju. Galutinėje  įskaitoje 60-69 metų amžiaus meistrų grupėje, tarp 28 dalyvių iškovota 7 vieta. Sekantis varžybų etapas buvo 60 šuvių iš 25 metrų ir 60 šuvių iš 18 metrų. Romualdas surinko 1041 tašką tai užtikrino 9 vietą. Stasys Mickus kvalifikacinėse varžybose surinko 564 taškus ir tarp septyniasdešimties 50-59 metų amžiaus dalyvių iškovojo 45 vietą.  Taikliausias buvo sportininkas iš Prancuzijos Eric Libert 658 tšk. Šaudydamas iš 25 ir 18 metrų ir surinkęs 1024 taškus Stasys iškovojo 34 vietą.  Varžybų akimirkos: 1, 2,  3, 4, 5