„Žalgiris“

Lietuvos sporto draugija

Artėjantys renginiai

Nėra įvykių
Lapkritis 2017
P A T K P Š S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?
 

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 Jurbarke spalio 21 d. įvyko MMA varžybos, kurių organizatoriai buvo sporto klubas „Pantera“ ir  Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“. Varžybose dalyvavo 109 dalyviai iš 18 sporto klubų.
Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką dalyviai atvyksta kaskart vis iš daugiau miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Ukmergės, Tauragės, Pakruojo, Raseinių, Vilkaviškio, Šakių ir iš užsienio - Kaliningrado. Vaikai ir jaunimas iki 16 m. varžėsi ant tatamio, o vyresni ir suaugę kovojo MMA narve.  MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių skaičius. Sportininkus ir organizatorius pasveikino Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius ir Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Meras atidarė varžybas. Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjančiam Lietuvos MMA čempionatui, kuris vyks jau š. m. gruodžio 17 d. Prienuose.  Susumavus visus rezultatus pagrindinė Žalgirio taurė atiteko šeimininkams – sporto klubui „Pantera“, antroji vieta – Šakių sporto klubui „Ošimas“, trečioji vieta – Sporto klubui „Faiteris“. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams, taip pat Jurbarko sporto klubo „Pantera“ sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiant varžybas ir joms pasibaigus. Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

 

MMA mėgėjų kovų rezultatai!!

MERGAITĖS

Svorio kategorija iki   55  kg                                         Amžiaus grupė iki 16 m.

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

 1.

Greta Vitkutė

Jonava Faiteris

1

2.

Deimantė Buivydaitė

Raseiniai Pantera

2

 

BERNIUKAI

 

JAUNUČIAI  U - 12 m. (11 ir 12 m)

 

Svorio kategorija iki 35 kg                             Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

 1.

Karolis Petrauskas 30kg 10m.

Šimkaičiai Pantera

1

2.

Tautvydas Lebeckas 38

Jurbarkas Pantera

2

3.

Nojus Žiūraitis 37

Jurbarkas Pantera

3

 

Svorio kategorija iki 40 kg                           Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

 1.

Justas Vyturys 36

Jurbarkas Pantera

1

2.

Nedas Juknevičius 40

Jurbarkas Pantera

2

3.

Edvinas Kvieska  40

Jurbarkas Pantera

3

 

Svorio kategorija iki 45 kg                             Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

 1.

Vygaudas Kaušius  39

Šakiai Ošimas

1

2.

Mindaugas Motiekaitis

Jonava Faiteris

2

3.

Kornelijus Bruno

Jurbarkas Pantera

3

 

Pavelas Majauskas

Jurbarkas Pantera

 

 

JAUNUČIAI  U - 14 m.(13 ir 14 m.)
Svorio kategorija
iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

 1.

Edas Strakšys

Raseiniai Pantera

1

2.

Nojus Mačkinis

"LUTADOR KLAIPEDA"

2

 

Rokas Sutrinavičius

Šakiai Ošimas

3

3.

Rolskis Deimantas

Šakiai Ošimas

 

 

Svorio kategorija iki 45 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

 1.

Domas Budraitis

Raseiniai „Pantera“

1

2.

Justas Abraitis

Šakiai Ošimas

2

 

Svorio kategorija iki 50 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

 1.

Deivydas Zambacevičius

Jurbarkas Pantera

1

2.

Mantas Rimeika

Jonava “Faiteris“

2

3.

Pavel Rakov

Kaliningradas

3

 

Svorio kategorija iki 60 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

 1.

Vilius Naujokas

Šakiai Ošimas

1

2.

Justinas Bauža

Šimkaičiai Pantera

2

3.

Emilis Putinauskas

Ukmergė Dziudo

3

 

Svorio kategorija + 65 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

 1.

Dominykas Lukšė

Vilnius  Faiteris

1

2.

Dainius Petrauskas

Šimkaičiai Pantera

2

 

Tomas Agurjanov 74

„LUTADOR KLAIPEDA“

3

 

 

JAUNUČIAI  U – 16 m.(15 ir 16 m.)

 

Svorio kategorija iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Azhdar Gamidov

Kaliningradas

1

Deividas Žamba

Kaunas „Cunamis“

2

Žilvinas Vitkus

Raseiniai Pantera

3

 

Svorio kategorija iki 61 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Modestas Merkevičius

Šakiai Ošimas

1

Vilmantas Visockis

Šakiai Ošimas

2

Deivydas Rekštys

Raseiniai Pantera

3

Milanas Majauskas

Jurbarkas Pantera

 

Aivaras  Baranauskas

Jurbarkas Pantera

 

 

Svorio kategorija iki 66 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Deividas Daividavičius

„LUTADOR KLAIPEDA“

 

Neilas Strakšys

Raseiniai Pantera

1

Mykolas Korsakovas

Kaunas „Fighter House“

2

Markas Tričius

Ukmergė Dziudo

3

Dominykas Vasiliauskas

Raseiniai Pantera

 

Mantas Stanevičius

Klaipėda Team Lion

 

Linas Glazeris

Vilkaviskis Pantera

 

Eitvydas Ladas

Vilkaviškis Pantera

 

Orestas Prialgauskas

Šiauliai „Fighting and fitness

 

Arnas Eidukaitis

Šakiai Ošimas

 

Marius Arlauskas

Cunamis

 

 

Svorio kategorija iki 72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Povilas Užtupys

Ukmergė Dziudo

1

Aidas Bagdonavičius 68

Klaipėda Team Lion

2

Ugnius Jankauskas

Vilkaviškis Pantera

3

Nedas Pranckus

Šiauliai „Fighting and fitness

 

Justas Gudonis

Vilkaviškis Pantera

 

Danas Alešiūnas

Vilnius Arėjas

 

Arnas Ilgūnaitis

Šakiai Ošimas

 

Mantas Icikevičius

Jurbarkas Pantera

 

Vladislav Vaigel

Kaliningradas

 

Hubertas Kalinauskas

„LUTADOR KLAIPEDA“

 

Rimvydas Brovka

Kaunas „Cunamis“

 

 

Svorio kategorija iki 78 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Egidijus Labanauskas

Kaunas Cunamis

1

Erikas Saldukas

Šimkaičiai Pantera

2

Denis Fediuškin

Jonava Faiteris

3

 

Svorio kategorija + 78 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Laurynas Petruškevičius

Kaunas „Fighter House“

1

Mantas  Povilaitis 110

Vilnius „Arėjas“

2

Vaidotas Andriekus

Tauragė Taurris

3

 

 

JAUNUČIAI  U - 18 m.(17 ir 18 m.)
Svorio kategorija
iki 61 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Tadas Kučinskas

Tauragė Taurris

1

Edvinas Januševičius

Raseiniai Pantera

2

 

Svorio kategorija iki 66 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Laurynas Makaveckas

Jonava Faiteris

1

Žygimantas Saugūnas

Šiauliai „Fighting and fitness

2

Deivydas Pratašius

Raseiniai Pantera

3

Paulius Malinauskas

Raseiniai Pantera

 

Mindaugas Kairys

Šiauliai Taurus

 

 

 

 

 

 

Svorio kategorija iki 72 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Saimonas Giraitis

Vilkaviškiai Pantera

1

Lukas Bendikas

Tauragė Taurris

2

Tomas Kaženauskas

Tauragė Taurris

3

Mantas Morkertas 68 kg.

Vilkaviškis Pantera

 

Svorio kategorija iki 78 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Giedrius Dumbauskas

Šakiai Ošimas

1

Erikas Kovaliovas

Tauragė Taurris

2

Karolis Girkantas

Kaunas Cunamis

3

Valdas Kairys

Pagėgiai

 

 

Svorio kategorija iki 84 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Naglis Kanišauskas 80

Ju-ka-do / ATM Klaipėda

1

Ovidijus Galinskas  80 kg.

Vilkaviškis Pantera

2

Lukas Bataitis

Šakiai Ošimas

3

Tomas Žukauskas

Tauragė Taurris

 

 

Svorio kategorija + 84 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Erik  Nagornyj                  

Vilnius Arėjas

1

Anton Žitkevič                  

Vilnius Arėjas

2

 

 

 

SUAUGUSIEJI  +19

 

Svorio kategorija iki 72 kg                                               Amžiaus grupė + 19 m.

Rytis Kveselys

Raseiniai Pantera

1

Arnoldas Ragažinskas

Vilkaviškis Pantera

2

Aleksandras Činčikas

Kaunas Cunamis

3

Arnas Laskys

Raseiniai Pantera

 

Gytis Petravičius

Klaipėda Team Lion

 

 

Svorio kategorija iki 84 kg                                               Amžiaus grupė + 19 m.

Anatoliy Makarkin

Kaliningradas

1

Marius Bagdonas

Šakiai Ošimas

2

Mindaugas Bartkus

"LUTADOR KLAIPEDA"

3

 

Svorio kategorija iki 93 kg                                               Amžiaus grupė + 19 m.

Grėjus Delininkaitis

"LUTADOR KLAIPEDA"

1

Bartosh Bronickij

Vilnius Arėjas

2

 

 

K-1 kovų rezultatai!!

 

 

K – 1 Svorio kategorija iki 65 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

Žilvinas Vitkus

Raseiniai Pantera

1

Mantas Venckus

Šiauliai „Fighting and fitness

2

Domas Budraitis

Raseiniai Pantera

3

 

 

K - 1 Svorio kategorija + 65 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

Dominykas Lukšė

Vilnius  Faiteris

1

Ignotas Mendelis 84         

Vilnius Arėjas

2

K – 1 Svorio kategorija iki 66 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

Laurynas Makaveckas

Jonava Faiteris

1

Deivydas Pratašius

Raseiniai Pantera

2

 

K – 1 Svorio kategorija iki 72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

Styvas Stonys

Raseiniai Pantera

1

Mantas Morkertas 68 kg.

Vilkaviškis Pantera

2

 

 

 

K – 1 Svorio kategorija iki 66 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

Orestas Prialgauskas

Šiauliai „Fighting and fitness

1

Dominykas Vasiliauskas

Raseiniai Pantera

2

 

K – 1 Svorio kategorija iki 72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

Aistis Matulaitis

Fight Academy Vilnius

1

Lukas Čeponis

Vilnius Arėjas

2

 

K – 1 Svorio kategorija iki 72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė

Miestas, klubas

Vieta

Vilius Kaminskas

Fight Academy, Vilnius

1

Orestas Prialgauskas

Šiauliai „Fighting and fitness

2

 

 

 

 

K – 1 Svorio kategorija iki 78 kg                                               Amžiaus grupė + 19 m.

Žydrūnas Jakštas 78

Klaipėda K-1 akedemija

1

Rytis Kveselys

Raseiniai Pantera

2

Modestas Jucius iki 72

Kaunas  „GYM37“

3

 

K – 1 Svorio kategorija iki 93 kg                                               Amžiaus grupė + 19 m.

Lukas Mackevičius

Šakiai Ošimas

1

Tautvydas Libonas,

Pakruojis Skarpionas-BJJ

2

Eimantas Sabataitis

Jurbarkas Pantera

3

 
Varžybų akimirka

Rašyti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti