„Žalgiris“

Lietuvos sporto draugija

Artėjantys renginiai

Nėra įvykių
Balandis 2020
P A T K P Š S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Apklausa

Ar dažnai lankotės šioje svetainėje?
 

Lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektas "Draugijos finansinio savarankiškumo stiprinimas" skatina nevyriausybines organizacijas kelti aktyvo kvalifikaciją. Šiame projekte dalyvavo ir Lietuvos sporto draugija "Žalgiris".

     Š.m. gruodžio 12 d. Vilniuje vyko projekto aptarimas, rezultatų pristatymas. Jame dalyvavo draugijos prezidiumo nariai, administracijos darbuotojai, sporto klubų, sporto bazių vadovai. Po Trakuose vykusio seminaro rūpimi klausimai aptarti sporto klubuose, su savivaldybėmis, sporto organizacijomis. Dalyvių nuomone seminaras buvo naudingas, sukėlė diskusijas įvairiais ekonominiais klausimais. Dalyviai gavo daug informacijos mokesčių administravimo, sporto bazių plėtros klausimais.
Projekto aptarimo metu buvo pristatyta atnaujinta "Žalgirio" sporto draugijos internetinė svetainė. Pakeistas svetainės dizainas, jos spalvos šviesios, patrauklios. Papildytas meniu - tai "Sporto bazės" ir "Apie mus spaudoje". Sporto bazės pristatomos su trumpais aprašymais bei nurodytomis internetinėmis svetainėmis. "Apie mus spaudoje" - nuorodos į atitinkamus straipsnius apie draugiją. Yra nuotraukų galerija. Paieškos meniu patogesnėje vietoje. Naujas punktas - artėjantys renginiai, tai draugijos renginių kalendorius. Paprastas svetainės administravimas. Informacija vartotojui pateikiama paprasčiau ir aiškiau. Renginio akimirkos: 1, 2.

Rašyti komentarą

Tinklapio administracija neatsako už tinklapyje skaitytojų pateiktus komentarus. Už netinkamo pobūdžio informaciją Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka tiesiogiai atsako šią informaciją paskleidę asmenys.
Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką, rašyti kitus asmenis įžeidžiančius tekstus.
Tinklapio administracija pasilieka teisę ištrinti komentarus.


Apsaugos kodas
Atnaujinti